6 та 13 квітня  2018 року житель м. Ватутіне, громадянин В. здійснив порізку 5 дерев у міському парку - парку пам’яткі садово-паркового мистецтва, за приміщенням кінотеатру «Жовтень». Такі діяння були вчинені самовільно та без будь-яких дозвільних документів.

Відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд», природно-заповідний фонд охороняється, як національне надбання щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання. Україна розглядає цей фонд як складову частину світової системи природних територій та об’єктів, що перебувають під особливою охороною.

По даному факту відбулося засідання комісії по контролю за станом благоустрою, де було вирішено звернутися до Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області для притягнення винної особи до відповідальності за скоєнні діяння та до Державної екологічної інспекції у Черкаській області для нарахування та відшкодування завданих збитків.

Пам’ятайте, що самовільно знищувати дерева у міському парку заборонено. За такі діяння передбачена відповідальність.

Інформація головного спеціаліста, інспектора з благоустрою