Щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України №855/98 в Україні відзначається День навколишнього середовища (День Довкілля). Цього дня проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Традиційно у цей день в нашому місті упорядковується найголовніше місце масового відпочинку ватутінців та гостей громади – міський парк.

На захід зібралось близько 400 осіб. Чоловіки виконували більш складну та трудомістку роботу: вирубували  та скошували чагарники, підрізали повалене негодою гілля.

Жінки збирали в мішки сміття, яких доречі набралось близько 80, складували гілля.

Деякі учасники заходу на акцію прийшли з малечею, яка з дитячим захватом допомагала в прибиранні.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам акції: мешканцям нашого міста, які є справжніми патріотами своєї малої батьківщини, які вболівають за чистоту та благоустрій Ватутіного не тільки на словах, а й реальними справами.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики