Нещодавно у міській бібліотеці для дорослих було організовано та проведено конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами». Метою конкурсу було виявлення та розкриття літературних здібностей, обдарувань підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованої молоді, вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей, як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної роботи.

У конкурсі взяли  участь 10 учнів загальноосвітніх шкіл міста трьох вікових категорій. Конкурс проходив у патріотичній урочистій атмосфері. Учасники мали відповідний сценічний одяг, у більшості – український національний. Всі конкурсанти презентували авторські твори.

За підсумками журі перемогу здобули Дзюба Поліна, Черкашина Катерина та  Карпенко Валерія.

Всі учасники заходу були нагороджені грамотами та цінними подарунками від виконавчого комітету міської ради та депутата Верховної ради Валентина Ничипоренка.

Інформація сектору у справах сім'ї, дітей, молоді та спорту