27 березня на відділі фортепіано Ватутінської дитячої школи мистецтв традиційне підведення підсумків виконавської якості – загальношкільний конкурс солістів – виконавців.  Участь в конкурсі взяли учні різних класів від початківців до випускників. За конкурсантів вболівали рідні, друзі і,звичайно, викладачі. Учні – виконавці змогли подолати хвилювання і подарували нам, слухачам, насолоду і задоволення від зустрічі з музикою. Програмні вимоги конкурсу відповідали ІІ туру обласного конкурсу.

Результати заходу:

Молодша вікова категорія:

І місце – Люта Поліна (І клас , викладач Тетяна Науменко), Маняченко Ксенія (І клас, викладач Лариса Лупашко)

ІІ місце – Бєляєва Дарина (ІІ клас, викладач Людмила Зубкова),  Вечірко Діана (І клас,  викладач Тетяна Науменко)

Старша вікова категорія:

І місце – Кохан Марина (ІV клас, викладач Тетяна Науменко)

ІІ місце – Романчук  Ангеліна (VІ клас, викладач Тетяна Пархоменко), Козій Анна (VІІІ клас, викладач Тетяна Пархоменко)

За результатами загальношкільного конкурсу учні Люта Поліна та Кохан  Марина  30 березня 2018 року візьмуть участь в обласному конкурсі солістів – виконавців  в місті Умань

Інформація завідуючої відділом фортепіано  Тетяни Науменко