На початку поточного тижня у Ватутінській дитячій школі мистецтв, на народному відділі, відбувся традиційний загальношкільний конкурс виконавської майстерності «Перші ластівки»,  в якому  взяли участь  чотирнадцять кращих учнів. Конкурс проводився у трьох категоріях: молодша (І – ІІ класи), середня (ІІІ – ІV класи) та старша (V-VІІІ класи).

Народний відділ вирізняється від інших різноманітністю інструментів: бандура, домра, балалайка, гітара, акордеон, баян. Тому виступи конкурсантів були багатозвучними і підтримувались гучними оплесками чисельних глядачів та вирізнялись  досконалим виконанням. В концертній програмі звучали твори авторів різних часів та стилів а також авторські обробки народних танців та пісень.

Перше місце здобули:  Радіонова  Анастасія (домра), Коваленко Ілля (гітара), Бугаєнко Артем (акордеон), Дацько Анастасія (бандура), Дремлюга Владислав (гітара).

Друге місце посіли: Рустамов Рустам (гітара), Котик Вікторія (бандура), Цюренко Зіна (бандура),  Степовий Андрій (акордеон),  Брусліновський Дмитро (гітара)

Третє місце отримали:  Білоус Анастасія (домра), Пасменко Юлія (домра), Красільнік Владислав  (гітара) та Скрипник  Максим   (баян).

Конкурсанти збагатили себе новим сценічним досвідом і були нагороджені почесними Грамотами та солодкими смаколиками.

Захід провела Наталія Любашенко за підтримки викладачів відділу:  Ніни Мамайсурової, Тетяни Іванової та Тетяни Скакун.

Інформація народного відділу Ватутінської дитячої школи мистецтв