13 березня продовжила свою роботу комісія з питань найменування та перейменування топонімічних назв міста Ватутіне та села Скаливатки. Цього разу зустріч відбувалася з мешканцями вулиці Гайдара.

Варто зазначити, що на вулиця Гайдара розміщено лише 2 житлових будинки і обидві родини вийшли, щоби висловити свою думку з приводу перейменування.

Голова комісії, секретар міської ради Сергій Бабюк розповів про причини, які спонукали розпочати процедуру перейменування вулиці, про те, як дане питання обговорювалось на засіданні відповідної комісії і про те, що члени комісії запропонували нову назву – вулиця Щастя.

Але жителі вулиці не погодились з пропозицією щодо перейменування та запропонували  залишити назву без змін.

Перший заступник міського голови Юрій Кубявка, який також був присутній на заході,  запросив учасників обговорення на громадські слухання з питання перейменування вулиць міста, які відбудуться 30 березня о 16.00 в сесійній залі міської ради.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики