З метою покращення співпраці Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) та Звенигородського міськрайвідділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції у здійсненні профілактики правопорушень серед підлітків та молоді, які перебувають у конфлікті з законом та відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, 14 березня 2018 року відбулася робоча зустріч на тему «Особливості роботи з профілактики скоєння повторних злочинів».

У засіданні взяли участь директор ЦСССДМ Алла Чорнобай, її заступник Олена Басюра, провідний фахівець із соціальної роботи Олег Пастушенко та фахівець з питань соціальної роботи (із суб’єктами пробації) Звенигородського МРВ з питань пробації Ярослава Сніцар.

Під час заходу було розглянуто методи впливу на кожну особу індивідуально, заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду правопорушників, та обговорено проблеми, які найчастіше доводиться вирішувати.

Також було визначено порядок проведення спільної профілактичної роботи серед неповнолітніх та молоді, які перебувають на обліку, обговорено спільні дії та проведення спільних заходів, спрямованих передусім на зменшення ризику скоєння повторних злочинів неповнолітніми та особами молодіжного віку, аби вони не опинилися за гратами.

Інформація Ватутінського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді