2-3 березня 2018 року в місті Києві проходив чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодші.

Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків України. За традицією спортсмени обирали два види, в яких хотіли виступати, їхні результати переводилися в очки, підсумовувалися, і за сумою балів визначалися найкращі.

Хочемо відмітити, що наші юні спортсмени, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Голінько Анастасія та Литвіцький Олександр вперше взяли участь у змаганнях національного рівня та показали гарні результати, встановили особисті рекорди.

Вітаємо учасників змагань і бажаємо їм завжди успішно долати перешкоди на шляху до перемог.

Інформація  сектору у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту