9 березня виповнилося 204 роки від дня народження нашого відомого на увесь світ земляка, великого Сина свого Народу, оспівувача рідної мови, борця проти гноблення, за волю і свободу України, талановитого поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.

З цієї нагоди учні спеціалізованої школи №1 провели флеш-моб, прочитавши Шевченківський «Заповіт».

Перший заступник міського голови Юрій Кубявка та секретар міської ради Сергій Бабюк  поклали до погруддя Великого Кобзаря квіти.

На заході також були присутні представники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, закладів освіти, які прийшли вшанувати Генія слова і яскравого представника істинного патріотизму і любові до України - Тараса Шевченка.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики