16 листопада - День військовослужбовців морської піхоти військово – морських сил України. З 2014 року морська піхота несе службу в зоні проведення АТО. Українські морпіхи протистоять російському агресорові на східних рубежах нашої країни. За традицією в цей день вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя захищаючи кордони рідної землі.

Наша земля береже світлу пам’ять загиблого поблизу села Широкиного Донецької області старшини 2-ої статті стрільця 501-го окремого батальйону морської піхоти (36-ї окремої бригади морської піхоти) Іванченка Євгена Миколайовича. Його могилу відвідали перший заступник міського голови Юрій Кубявка та секретар міської ради Сергій Бабюк. Керівники поклав квіти та вшанував пам'ять згиблого хвилиною мовчання.

«Ми будемо завжди пам'ятати вірного сина України, який з честю виконав свій громадянський обов’язок. Його подвиг буде передаватись із покоління в покоління, і на завжди буде вписаний в історію нашого міста. Низький уклін батькам, що виховали такого сина – героя. Вічна пам'ять тобі, Євгене!» - зазначив Юрій Богданович.

Інформація відділу з питань внутрішньої політики