З метою збереження та належного утримання зелених насаджень міста Ватутіне, виконавчий комітет Ватутінської міської ради закликає утриматись від самовільного видалення дерев.

Нагадуємо, що, відповідно до наказу №105 від 10.04.2006 р. «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та постанови №1045 від 01.08.2006 року «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», на земельних ділянках, що не перебувають у приватній власності або в постійному користуванні, видалення зелених насаджень можна здійснювати лише після отримання дозволу від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

За самовільні дії правопорушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності. У разі нанесення непоправної шкоди зеленим насадженням, передбачено відшкодування завданих збитків, залежно від діаметру пошкодженого чи знищеного дерева та його виду.

Інформація відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи