9may.JPG
15.01.2018

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському  автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі  м. Ватутіне»

28.12.2017

Звіт про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта-рішення Ватутінської міської ради «Про встановлення орендної плати за землю»

21.11.2017

Звіт про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради «Про затвердження нормативів питного водопостачання для населення та інших споживачів, що користуються послугами Ватутінського КВП «Водоканал»

13.11.2017

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта-рішення Ватутінської міської ради від 13.07.2017 № 14-3 / VII «Про місцеві податки і збори в м. Ватутіне на 2017 рік»

23.06.2017

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта-рішення Ватутінської міської ради «Про місцеві податки і збори в м. Ватутіне на 2018 рік»

07.04.2017

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті – автобусі, який працює в звичайному режимі руху в цілому по м. Ватутіне»

17.02.2017
17.02.2017
Звіт про базове відстеження регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради «Про норми накопичення побутових відходів по м. Ватутіне».
29.12.2016

Звіт про базове відстеження результативності дії регуляторного акта - рішення Ватутінської міської ради «Про встановлення орендної плати за землю»

12.10.2016

Звіт про повторне відстеження регуляторності регуляторного акта "Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об'єкта будівництва у м. Ватутіне на 2015 рік"