Адреса відділу: м.Ватутіне, площа Соборності, 1

Начальник відділу: Геращенко Наталія Антонівна

телефон (04740) 6-20-87

Дні особистого прийому громадян:

Понеділок: з 10.00 до 12.00

Четвер: з 15.00 до 17.00

Головний спеціаліст: Пересунько Марія Петрівна

Дні особистого прийому громадян:

Вівторок: з 15.00 до 17.00

П’ятниця: з 10.00 до 12.00

Структура відділу культури і туризму:

- Апарат відділу культури і туризму

тел. (04740) 62087

- Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер: Сизоненко Алла Вікторівна, тел. (04740) 62057

Основні завдання відділу:

• реалізація і впровадження в життя державної політики у галузі культури і туризму;
  • управління і контроль у сфері музейної, клубної, мистецької, бібліотечної та туристичної справи, кінематографії;
  • забезпечення прав громадян на свободу літературної і художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення доступності всіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного громадянина;
  • сприяння захисту прав і законних інтересів творчих працівників і їх спілок, а також закладів, підприємств і організацій культурно-мистецької сфери, що діють на відповідній території;
  • створення умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури та мистецтв, організація її матеріально-технічного забезпечення.

- Положення про відділ

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ МІСТА

Дитяча школа мистецтв

Директор Любашенко Наталія Василівна