Комунальне некомерційне підприємство

«Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Форма власності комунальна

Юридична адреса -  20250  Черкаська обл., м.Ватутіне, вул. Чайковсього,11,  тел/факс (04740) 6-24-59,  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник –      в.о. ЮРЖЕНКО Олена Анатоліївна                               тел.. (04740) 6-22-56

Графік прийому громадян з особистих питань

Дні прийому       Години прийому

Подати електронне звернення головному лікарю /завантажити файл/

Заступники головного лікаря

Заступник з медичної частини -   тел. (04740) 6-23-56

Заступник з економічних питань   тел. (04740) 6-30-72

Ватутінська міська лікарня створена відповідно до   Постанови Ради міністрів УРСР і наказу Київського облздоровідділу №604 від 25.12.51 року.

Рішенням Ватутінської міської ради Черкаської області від 27.12.2018 р. № 66-6/УІІ комунальний заклад «Ватутінська міська лікарня» реорганізована (перетворена) у комунальне некомерційне підприємство «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Скорочена назва згідно Статуту – КНП «Ватутінська МЛ ВМР»

Лікарня є лікувальним закладом вторинного рівня надання медичної  допомоги. Має першу акредитаційну категорію  лікувального закладу такого рівня.

В складі лікарні функціонує стаціонарні  відділення та амбулаторно – поліклінічне  відділення.

Стаціонар КНП «Ватутінської міської лікарні Ватутінської міської ради»

Ліжковий фонд лікарні

Станом на 01.01.2019 року в лікарні функціонує 76 ліжок, в т.ч.  по профілю: терапевтичні – 17, інфекційні – 10, хірургічні – 10, травматологічні – 3, урологічні – 3, ЛОР – 4, гінекологічні – 10, неврологічні – 9, дитячі – 10, в т.ч. відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок.

Консультативно-діагностичне відділення

В консультативно-діагностичному відділенні КНП «Ватутінської МЛ ВМР»  надається спеціалізована та кваліфікована медична допомога за 19 спеціальностями; працює клініко– діагностична лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, рентгенологічне та патологоанатомічне відділення, лікувально – діагностичні кабінети: функціональної діагностики, ЛФК, УЗД, ендоскопічний кабінет. Потужність поліклініки 293 відвідувань в зміну.

Станом на 01.01.2019 року в лікарні працює 30 лікарів, 7 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 – першу, 2 - другу і 6 – сертифікат лікаря - спеціаліста. З 89 середніх медичних працівників 62 – це спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 10 – першої і 5 – другої.

Статут КНП "Ватутінська міська лікарня

Відомості про лікарські засоби/препарати, придбані за бюджетні кошти, відомості про розподілення таких ліків між закладами охорони здоров’я та їх залишки в кожному з них