Звіт міського голови про роботу за 2017 рік

Інформація про роботу відділу юридичного та правового забезпечення  за період часу з 01.01.2017 по 31.12.2017 року

Інформація про роботу Ватутінського міського центру зайнятості за 2016 рік та 11 місяців 2017 року

Проект рішення - Про продовження терміну виконання Програми розроблення та коригування містобудівної документації м. Ватутіне та с. Скаливатка на 2013-2015 роки

Проект рішення - Про внесення змін до рішення Ватутінської міської ради від 12.11.2015 № 1-2 /VІІ «Про постійні комісії міської ради»

Проект рішення - Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

Проект рішення - Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Героїв-чорнобильців, 44 м. Ватутіне Черкаської області.

Проект рішення - Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність Кавуну В.М.

Проект рішення - Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2014 року №55-9/VI «Про Програму розвитку інформаційного простору міста Ватутіне на 2014-2016 роки»

Пояснювальна записка

Проект рішення - Про внесення змін до розділу VІ заходів міської комплексної Програми «Турбота» на 2014 – 2018 роки

Пояснювальна записка

Проект рішення - Про внесення змін до рішення Ватутінської міської ради від 12.11.2015 № 1-2 /VII «Про постійні комісії міської ради»

Додаток

Інформація про діяльність Ватутінської міської станції юних техніків в частині використання бюджетних, позабюджетних та коштів від здачі в оренду приміщень за 2017 рік

Проект рішення - Про введення до складу виконавчого комітету заступника міського голови Дудник Т.І.

Проект рішення - Про введення до складу виконавчого комітету Бабенко С.В.

Проект рішення - Про зміни до складу виконавчого комітету

Проект рішення - Про продаж земельної ділянки по вул. Іванченка Євгена, 3ж

Проект рішення - Про продаж земельної ділянки по вул. Іванченка Євгена, 3з

Проект рішення - Про затвердження Положення Про затвердження Положення Про Почесну грамоту

Проект рішення - Про введення до складу постійної комісії міської ради з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики та розвитку місцевого самоврядування Підцерковного Є.І.