13 грудня відбулося засідання комісії з найменування та перейменування назв населеного пункту, вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів, закладів та пам’ятних знаків Ватутінської міської територіальної громади, яке провела голова комісії, секретар міської ради Алла Чорнобай.

На порядку денному засідання було одне питання щодо демонтажу пам’ятника (погруддя) Максиму Горькому, який розташований на території Ватутінського ліцею № 1.

При обговорені було зазначено, що ця споруда не перебуває на жодному балансі та зазначена особистість є носієм російської культури, заперечувала існування української мови та українців, як народ, підтримувала тоталітарний режим радянської влади.

Тож члени комісії одноголосно вирішили винести розгляд вищезазначеного питання на засідання чергової сесії міської ради, яке відбудеться 22 грудня цього року.