1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

виконавчий комітет Ватутінської міської ради Черкаської області, просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251.

1. Підстава для проведення конкурсу:

рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області від 20.01.2022  № 2.

1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення рідких побутових відходів:

сесійна зала Ватутінської міської ради та виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської  області, просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251. 28.02.2022, 14 година 00 хвилин. Маковоз Оксана Олександрівна, начальник відділу житлово – комунального господарства виконавчого комітету Ватутінської міської ради, 0963451139.

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– наявність матеріально-технічної бази;

– вартість надання послуг в гривнях за один м3 рідких побутових відходів;

– досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

1. Характеристика території, де повинна надаватися послуга з поводження з рідкими побутовими відходами:

Послуга надають у межах Ватутінської  міської територіальної громади (місто Ватутіне, села Скаливатка, Юрківка, Стецівка, Чичиркозівка).

1) загальна площа міської територіальної громади – 107,56 км² (в т. ч.:  м. Ватутіне – 9,656 км², с. Скаливатка – 1,354 км², с. Юрківка   – 40,2 км², с. Стецівка – 36,36 км², с. Чичиркозівка – 19,98 км² );

2) загальна кількість мешканців – 21 543 чол. (в т.ч. м. Ватутіне – 16 793  чол., с. Скаливатка – 568 чол., с. Юрківка – 2 720 чол., с. Стецівка – 1 466 чол., с Чичиркозівка – 564 чол.).

1. Характеристика обʼєктів утворення рідких побутових відходів за джерелами їх утворення:

Об’єкти утворення побутових відходів.

Показники

м. Ватутіне

2 796, де проживає 5704 особи

Місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності    видів благоустрою

Будинки знаходяться на всій території міста

Кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи

607  будинки в яких рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

асфальто - бетонні, ґрунтові, щебеневі

Загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика

виробничі підприємства 2

автозаправні станції 3

с. Скаливатка

399, де проживає 568 особи

Вул. Лермонтова, Мічуріна,

-

с. Юрківка

1 371, де проживає 2 720 особи

зберігаються у вигрібних ямах

346 будинки в яких рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах.

асфальто - бетонні, ґрунтові, щебеневі

Гімназія Ватутінської міської ради Черкаської області, комунальний заклад дошкільної освіти "Горішок" Ватутінської міської ради Черкаської області, ФАП

с. Стецівка

1 042, де проживає 1466 особи

250 будинки у яких рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

асфальто - бетонні, ґрунтові, щебеневі

комунальний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Ватутінської міської ради Черкаської області.

с. Чичиркозівка

349, де проживає 564 особи

зберігаються у вигрібних ямах

61 будинок у яких рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах.

-

1. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з рідкими побутовими відходами:

Рідкі побутові відходи  перевозяться на каналізаційні очисні споруди  КВП "Водоканал", які розташовані в с. Скаливатка, вул. Зарічна, 29 б.

Відстань від меж міста Ватутіне до очисних споруд – 1 км.

Відстань від меж с. Юрківка до очисних споруд – 7 км.

Відстань від меж с. Стецівка до очисних споруд – 14 км.

Відстань від меж с. Чичиркозівка до очисних споруд – 12 км.

1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Спосіб подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій: кабінет №9, просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Звенигородський р-н., Черкаська обл., 20251

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 13 години 00 хвилин 28.02.2022.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

1. Способи і місце отримання конкурсної документації.

Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
         Місце отримання конкурсної документації: кабінет №9, просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Звенигородський р-н., Черкаська обл., 20251, офіційний сайт Ватутінської міської ради (розділ "Документи", підрозділ "Рішення виконавчого комітету", рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 20.01.2022     № 2 "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів на території Ватутінської міської територіальної громади").

Виконавчий комітет Ватутінської міської ради Черкаської області