НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

Розпорядження №42 від 29.03.2021Про утворення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період 2021-2027 роки

Наказ Мінрегіону від 31.03.2016 № 79 "Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації"

ПЛАНУВАННЯ ЗАХОДІВ

План заходів щодо розробки Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період 2021-2027 роки

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Протокол засідання робочої групи №1 від 05.04.2021

Протокол засідання робочої групи №2 від 23.06.2021

Протокол засідання робочої групи №3 від 30.07.2021

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Форма подання пропозицій до проекту Стратегії розвитку Ватутінської міської територіальної громади на період до 2027 року.docx

Опитування мешканців та представників бізнесу Ватутінської міської територіальної громади щодо розробки Стратегії розвитку громади.

Ватутінська міська  територіальна громада розробляє Стратегію розвитку громади. Метою Стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку  територіальної громади. Формування пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.

Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців та місцевої бізнес-спільноти. Тому це опитування проводиться для визначення основних проблем, які на думку мешканців та бізнесу  існують в громаді, та перспектив розвитку громади на довгостроковий період.

Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

Посилання на анкети:

Опитування мешканців - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDth1bQN7aKd6WAwbr2PW1s4qb_UOutRayT7ZzHpbJwJjIIg/viewform

Результати опитування мешканців громади

Опитування бізнесу - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqj65pwi4JyqxkSr1g__0ZPKrMyo2yx2u5kq5vHngsSboOCQ/viewform

Результати опитування представників бізнесу