Щиро вітаємо жителів громади та всіх, кого доля поєднала з нашим краєм зі світлим святом Різдва Христового!

Цьогорічне Різдво ми відзначаємо в умовах жорстокої війни, яка змусила нас переосмислити всі найважливіші речі та життєві цінності. І кожен його зустрічає по-різному: хтось на передовій, боронячи  землю від окупантів, хтось у дорозі, доправляючи нашим  бійцям край необхідну допомогу, хтось на трудовій варті, забезпечуючи діяльність економічних галузей держави, хтось за кордоном далеко від рідної домівки…

Але всіх нас об'єднує щира молитва і віра. Ми молимось, щоб новонароджений Ісус послав благодать на вистраждану, але незламну українську землю. У молитвах просимо, щоб Віфлеємська зірка зійшла на мирному українському небі  і її сяйво закрило наші міста й села від ворожих ракет.

Ми щиро віримо, що Господь почує кожного з нас і Різдвяне диво прийде у кожну домівку, до кожного захисника і захисниці, які бережуть наш спокій та мир, до кожного українця, де б нині він не перебував, наповнить теплом та душевним спокоєм наші серця, а любов до України зробить нас ще сильнішими.

Тримаємось та підтримуємо один одного. В єдності наша сила!

Бажаємо всім дзвінкої коляди, смачної куті та Перемоги!

З Різдвом Христовим!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет