Щороку ми спостерігаємо на небосхилі спалах яскравої Різдвяної зірки, яка сповіщає про прихід свята, якого всі чекали цілий рік, свята, яке несе з собою очікування дива, добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань.

Але цьогорічне Різдво затьмарене війною, яка принесла багато болю, гіркоти, смертей та сліз. Не всі родини сядуть за святковий стіл, а дехто вже ніколи не повернеться до рідної оселі, адже рашисти забрали у них життя, і вони стали небесними Янголами. Тож нехай Господь прийме їхні душі до свого царства, і обдарує своєю милістю. А нам всім дасть сили і міці щоб очистити рідну землю від нечисті.

Нехай цьогорічне свято стане початком дороги в мирне та щасливе життя. Хай в кожну оселю загляне радість, злагода та любов, запанує взаємоповага і взаєморозуміння, об’єднає спільна молитва за Перемогу та гідне і мирне майбуття України, яке обов’язково настане з Божою поміччю та завдяки  професійності і рішучості Збройних Сил України!

Нехай диво Різдвяних свят очистить душі, укріпить нашу віру, а Віфлеємська Зірка освітить шлях до Світла.

Христос народився! Славімо його!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет