Шановні працівники суду та судової системи, щиро вітаємо вас з професійним святом!

Судова гілка - це важливий елемент правової системи нашої країни, особливо в сучасній Україні, яка крок за кроком будує правову сучасну державу.

Ми висловлюємо шану та повагу людям, які стоять на сторожі справедливості, правди, конституційних прав та свобод українців. Ваш високий професіоналізм і людські якості помножені на досвід і знання, сприяють зміцненню правопорядку та надійному захисті прав громадян.

Шановні працівники суду, щиро зичимо вам здоров'я, радості, добра, натхненного служіння людям і громаді, злагоди і достатку в родинах, мирного неба та здійснення планів.

Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами, а вашу роботу супроводжують неупередженість, холодний розсуд, справедливість, патріотизм, сумління і гідність.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет