В усі часи сухопутні війська були і залишаються особливою гордістю української армії. У надзвичайно важких умовах війни особовий склад механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин логістичного забезпечення, а також бригад територіальної оборони демонструють вірність військовій присязі, високу відповідальність і зразкове виконання громадянського обов’язку - захищати свою землю.

І це завданням воїни-піхотинці виконують на відмінно, в тяжких і кровопролитних боях звільняючи окуповані міста та села, і цим завойовують всенародну шану та повагу.

Доземно вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності України.

Щиро дякуємо воїнам – піхотинцям за віддану військову службу і бажаємо міцного здоров’я, витримки, мужності, військової мудрості, добра, сили й наснаги в усіх справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє та нових звершень у справі служіння Українському народові!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада  та її виконавчий комітет