UAEU2.JPG

Служити в армії -  це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину від посягань ворога. Тому сьогодні на вас з надією дивиться не лише вся країна, а увесь світ.

Ви наша гордість, наша надія і наш непохитний захист. Ви незламне військо, яке показує неймовірні приклади мужності, відваги і героїзму, військової мудрості та стратегічного мислення, які обов'язково приведуть до перемоги над руснею, яка зазіхнула на нашу цілісність і незалежність.

В умовах війни в країні наше військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло та здобуло безцінний досвід у запеклих боях. І нині ми пишається кожним захисником, кожною захисницею, які боронять рідну землю від "непроханих гостей".

Ми впевнені, що наші воїни і надалі з честю виконуватимуть свій громадянський, військовий і патріотичний обов'язок, будуть надійним щитом миру і безпеки та гарантом територіальної цілісності і суверенітету не тільки України, а й усього цивілізованого світу.

Шановні військовослужбовці, щиро зичимо вам міцного козацького здоров’я, витримки, мужності, військової мудрості, добра, сили й наснаги в усіх справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє.

Хай Господь Бог допомагає, Матір Божа заступає, а Ангел – охоронець оберігає на кожному кроці!

Вічна пам'ять і наша довічна шана захисникам, які віддали свої життя задля миру в країні!

Слава воїнам Збройних Сил! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада  та її виконавчий комітет