gerbuk.JPG

Сьогодні, 21 листопада, своє професійне свято відзначають військовослужбовці десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Символічно, що професійне свято десантників відзначається у день Собору Архистратига Михаїла, який є їх небесним покровителем.

Ці хлопці завжди знаходяться там, де потрібна їх відвага і стійкість, підготовка до виконання завдань в умовах фізичних і психологічних навантажень. Ці воїни-герої проводять надзвичайно складні бойові операції на передовій та у ворожому тилу. В історію України назавжди вписані легендарні бойові операції українського десанту: за Донецьку, Запорізьку, Луганську, Харківську, Херсонську області та за кожен клаптик рідної землі.

Світла пам'ять загиблим героям-десантникам, які поклали життя за Незалежність України у війні проти російського агресора. Їх імена будуть жити в людській пам'яті вічно!

Щиро вітаємо мужніх воїнів зі святом та бажаємо щоб ніколи не згасали полум’яні серця, збувалися найзаповітніші мрії, а кожна військова операція була успішної і без втрат.

Безмежна вдячність всім військовим, які стали на захист країни та ветеранам десантно-штурмових військ за самовідданість та вірність військовому обов’язку. Нехай горде гасло українського десанту «Завжді перші» надихає на нові звершення та перемоги.

Слава українським воїнам! Слава Україні!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет