В третю неділю жовтня в Україні своє професійне свято відзначають працівники харчової промисловості! Це одна з найважливіших галузей господарського комплексу нашої держави. Формують її безліч великих, середніх і малих підприємств. Від працівників саме цієї галузі залежить кількість і якість продукції, якою ми забезпечуємо свій щоденний раціон.

Прийміть слова заслуженої подяки та шани за вашу працю. Нехай кожен день приносить нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту нашого краю, рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Зичимо вам мирного неба, міцного здоров’я, наснаги і достатку, легкої роботи, вдячних споживачів, нехай кожен цінує вашу працю та продукцію виготовлену вашими “золотими руками”.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет