Професія юриста завжди вважалася однією з найпочесніших і разом з тим, найбільш відповідальною. Юрист, як і лікар, у своїй професійній діяльності повинен керуватися принципом «не нашкодь», адже часто саме від роботи юристів залежить порядок у державі і доля людей.

Щиро вітаємо з професійним святом всіх працівників правозахисної галузі та ветеранів юридичної служби. Ви присвятили своє життя служінню Закону і високим принципам права. Повсякденною працею забезпечуєте права та свободи громадян, формуєте правову державу і розбудовуєте демократичне правове суспільство.

Бажаємо і надалі служити людям і громаді. Міцного здоров’я вам, щастя, сімейної злагоди та достатку, мирного неба над головою, оптимізму, сил та натхнення у вашій нелегкій праці.

Нехай успіх та законність завжди супроводжує всі розпочаті справи, робота приносить задоволення і стає джерелом позитивних емоцій. А щоденна праця буде винагороджена повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

З повагою міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету.