Шановні адміністратори центрів надання адміністративних послуг! Щиро вітаємо вас з професійним святом, яке започатковане у 2021 році.

Ваша робота надважлива та потребує глибоких знань, професійних навичок та щирої людяності, адже ви працюєте на передовій ланці надання послуг населенню.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків.

Бажаємо колективу ЦНАП натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами, міцного здоров’я, злагоди та достатку в родинах, оптимізму та впевненості в майбутньому, нових здобутків, блискавичних ідей та реальних можливостей для їх втілення.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет