UAEU2.JPG

В першу неділю осені ми вітаємо з професійним святом ініціативних, креативних, наполегливих у досягненні поставленої мети людей, які змогли налагодити та розвивати свою власну справу -  підприємців.

Вони вносять неоціненний внесок у розвиток та зміцнення вітчизняної економіки, є важливим чинником соціально - економічного розвитку держави та покращення життя її громадян.

Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі та ініціативні люди, які дуже часто  громадські інтереси ставлять вище власних. З початком війни значна частина фізичних осіб підприємців долучились до потужної волонтерської родини та забезпечують всім необхідним військових ЗСУ, надають допомогу постраждалим від війни громадянам та всіх, кому конче необхідна допомога. Висловлюємо вдячність за активну громадську позицію, за вирішення актуальних проблем громади, за чуйне серце та вміння співпереживати.

Шановні підприємці, щиро вітаємо з професійним святом та бажаємо міцного здоров'я, щастя і добра, достатку та злагоди в родинах, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, мирного неба над головою та всіх гараздів.

Нехай всі зроблені вами добрі справи повернуться сторицею, а людська вдячність буде безмежною та щирою.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет