Третя неділя березня – професійне свято  працівників комунальних служб та сфери побутового обслуговування населення. Проте цього року свято затьмарене війною, яка розпочалась внаслідок вторгнення на нашу землю російських окупантів.

В цей час комунальні служби громади проявляють згуртованість, професіоналізм і витримку, цілодобово стоять на своїй професійній варті щоб забезпечити споживачів світлом, теплом, водою, проводять заходи з благоустрою та прибирають територію від сміття, вчасно реагують на аварійні ситуації та оперативно їх усувають.

Представники побутової сфери окрім своїх основних видів робіт  активно долучились до волонтерства, шиючи та в’яжучи  необхідні речі для наших захисників.

Щира дяка всім, хто згуртувався навколо нашої спільної біди, за відданість своєму професійному обов’язку.

Бажаємо всім саме перше перемоги над ворогом та  мирного неба. Нехай настане світлий час у нашій країні, здійсняться у кожного  найзаповітніші мрії, будуть щасливими і радісними наші діти, онуки, а навколо панує злагода.

Нехай оберігає Господь нашу державу, і кожного, хто любить Україну всім серцем!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та її виконавчий комітет