Сьогодні християни західного обряду святкують одне з найбільших релігійних свят – Різдво Христове.

Воно зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість в кожну сім'ю, в кожен дім, в кожен куточок нашої землі, тому що в ньому - велич Бога.

Щиро вітаємо з цим величним і світлим святом.

Із сердечною теплотою бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту, сімейного тепла, добрих і вірних друзів на життєвому шляху, сотні радісних хвилин, багато добра і благих звісток, Божого благословення на нові задуми та звершення!

Нехай благодатне світло Різдвяної зірки пробудить у кожного найвищі людські цінності, любов до ближнього, нагадає нам про заповіді Господні.

Нехай в кожну хату увійдуть мир і спокій, кожна мить буде наповнена безмежним щастям і любов'ю.

Христос народився! Славімо його!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада, виконавчий комітет