Щиро вітаємо з професійним святом працівників судової системи України!

Ви присвятили своє життя надзвичайно важливій для країни справі – служінню правосуддю і законності.

Від вашої кропіткої, наполегливої, самовідданої і відповідальної щоденної праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а найголовніше - поваги і любові до людей.

Переконані, що ви завжди залишатиметесь вірними складеній присязі, гідно виконуватиме свої професійні обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Щиро бажаємо вам мирного неба, невичерпної енергії та наснаги, міцного здоров’я і щасливої долі.  Нехай вас завжди і в усьому супроводжує успіх, кріпить віра і не покидає надія.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада та виконавчий комітет