Щиро вітаємо з професійним святом працівників сільського господарства України, яке відзначається щороку у третю неділю листопада!

Це свято справжніх трудівників, дбайливих господарів, які розумом та серцем щодня долучається до важливих аграрних справ.

Висловлюємо подяку всім жителям громади, хто трудиться на землі, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом — фермерам, агрономам, хліборобам, майстрам овочівництва, тваринництва, садівництва, рослинництва. Завдяки вашій невтомній праці ми маємо у споживання високоякісну сільськогосподарську продукцію.

Бажаємо всім вам міцного здоров'я, радості, затишку та спокою у кожній оселі, мирного неба, успішної реалізації найамбітніших планів та щедрих врожаїв, наснаги у розбудові аграрного сектора України та економічному зміцненні громади, прихильності погоди та Божого благословення у всіх справах.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, міська рада та виконавчий комітет