Дорогі працівники освітніх закладів громади, ветерани педагогічної праці!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з вашим професійним святом!

Це свято об’єднує людей з великим серцем, стальними нервами, ангельським терпінням і неосяжною любов’ю до дітей.

Саме в руках вчителя перебуває майбутнє країни та нових поколінь. Адже від вашого таланту, педагогічного хисту і знань багато в чому залежить якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати.

Ми щиро дякуємо вам за нелегку але благородну працю, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук, креативність та прагнення виховати освічених особистостей і справжніх патріотів України.

Бажаємо вам, дорогі освітяни,  гарного настрою, міцного здоров’я, мирного неба, достатку, щасливої долі, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Нехай ваші серця зігрівають теплі слова вдячності, а вічний корабель знань несе вас мирною течією Добра, Мудрості і Справедливості!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету