ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ ГРОМАДИ!

Щиро вітаємо вас з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЕМ ВЕТЕРАНА! Ця дата – це можливість висловити вдячність за багаторічну сумлінну працю, стійкість і натхнення поколінню, на долю якого випало чимало випробувань, болю і втрат, проте зуміло зберегти гідність, віру і любов.

Ваші здобутки, ви є джерелом народної мудрості, ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та вміння долати труднощі, віра у свої сили, в свою Батьківщину, - стали прикладом для підростаючого покоління.

Низький уклін вам та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків. Ви заслуговуєте на нашу глибоку повагу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, безхмарного мирного неба, сил та наснаги й надалі дарувати добро та тепло ваших посмішок та активного довголіття.  Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

З повагою міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету