Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем туризму!

Цей день є нагадуванням про те, що всі громадяни світу мають право насолоджуватися неймовірною різноманітністю нашої планети та красою світу в якому ми живемо, а також  мальовничими куточками нашої країни.

Україна з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальною архітектурою, багатою історичною спадщиною та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної галузі. Завдяки туризму наша країна може об’єднати націю, створити міжнародний імідж, розвивати економіку і наблизитися до європейських стандартів.

Бажаю всім, хто працює в туристичній галузі нових неймовірних ідей та мудрих рішень, розширення туристичного руху, збільшення людей, які бажають пізнати світ через подорожі. А мандрівникам – яскравих вражень, захоплюючих пригод, неперевершених емоцій, цікавих маршрутів.

Нехай компас долі завжди вказує на добробут і успіх, а здоров’я і фінанси дозволяють подорожувати.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету