Шановні скаливатчани, дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем села Скаливатка!

Святом, яке відзначають усі, хто його любить. Адже саме любов до маленької батьківщини надихає щодня до праці, створює атмосферу комфорту і добробуту в рідній стороні. А також з почуття відповідальності за життя дітей і добробут людей старшого покоління, за майбутнє кожного із жителів села.

Сердечно бажаємо всім скаливатчанам добробуту, суспільної злагоди, взаємоповаги, згуртованості, а також гарного відпочинку в колі друзів, однодумців та родини. Нехай усі починання приносять лише користь та покращення життя. Ми пишаємось вами і вашими здобутками, доземно вклоняємось за значний внесок у розвиток громади, любов до землі, мудрість і витримку.

Від усієї душі зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, а життя сельчан з кожним днем стає все комфортнішим і кращим.

Божого всім благословення! Зі святом!

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада та виконавчий комітет