Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, ветеранів спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

Ми переконані, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави!

Бажаємо всім міцного здоров´я,  наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах!  Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього. Нехай їх приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів Ватутінської міської громади.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

З повагою міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ,

сектор у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Ватутінської міської ради