Шановні нотаріуси та працівники нотаріатів громади!

Щиросердно  вітаю з професійним святом – Днем нотаріату.

Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканність конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви закону.

Бути нотаріусом – це престижно, почесно й відповідально. Адже ваша робота є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України. І сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс і взаємну солідарність.

В цей святковий день бажаю високої довіри і поваги від людей, міцного здоров'я, щастя, наполегливості та успіхів в роботі, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашої держави.

З повагою міський голова Олександр Заборовець