Шановні жителі села Стецівка!

Сердечно вітаємо з Днем вашого чудового, квітучого села! Вітаємо кожного, хто тут народився, хто волею долі поєднав з ним своє життя, хто покинув домівку, але навіть на відстані серцем лине до рідного краю, де мамина колискова, татові поради, безтурботне дитинство і скрашена першими почуттями  юність.

Вітаємо всіх, хто щоденною працею пише історію свого рідного краю і дякуємо за наполегливу працю, завдяки якій  ми маємо на столі запашні паляниці, ароматні фрукти та добірні овочі.

Селянська праця дуже тяжка, але надзвичайно потрібна, адже сільське господарство забезпечує людину продуктами харчування, без яких не може існувати жодна жива істота.

Ми пишаємось вами і вашими здобутками,  доземно вклоняємось за  любов до землі, мудрість і витримку.

В цей святковий день щиро бажаємо міцного здоров'я, сімейної злагоди, радісних подій, достатку, мирного неба. Хай не знають втоми ваші натруджені руки, буде щедрою життєва нива і успішними справи на благо нашої громади.

З повагою міський голова Олександр Заборовець, Ватутінська міська рада, виконавчий комітет