gerbuk.JPG

Шановні громадяни!

Якщо Вам відома достовірна інформація стосовно порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», Ви можете посприяти запобіганню та протидії корупції в діяльності працівників  Ватутінської міської ради та її виконавчого комітету шляхом повідомлення відповідальним  особам Ватутінської міської ради та виконавчого комітету  з питань запобігання та виявлення корупції за допомогою:

  • антикорупційної телефонної «гарячої лінії» –  2-09-05,  2-09-09. Режим роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, з  перервою з 13.00 до 14.00;
  • електронної скриньки – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    
  • засобів поштового зв’язку – просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Черкаська обл., 20251.

Інформація стосовно корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень може стосуватися випадків:

        порушення вимог фінансового контролю;

        порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

        порушення обмежень щодо отримання подарунка;

        порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

        порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб;

        порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;

        недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

        порушення вимог, пов’язаних з організацією роботи із запобігання та виявлення корупції.

 

Зверніть увагу!

Повідомлення про корупцію в діяльності працівників Ватутінської міської ради та її виконавчого комітету може бути анонімним, але його подальший розгляд можливий лише за умов наведення у ньому інформації стосовно конкретної особи та фактичних даних про протиправні діяння, які можуть бути перевірені.

Законом України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) встановлено, що особи, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, їх близькі особи перебувають під захистом держави. Частиною другою статті 53 Закону передбачено, що  за наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.