gerbuk.JPG

«Робота  педагога емоційно напружена. Це робота серця і нервів, це буквально щоденна і погодинна витрата величезних душевних сил. Це – повсякчасна зміна ситуації, що викликає то посилене збудження, то гальмування» - так писав про педагогічну працю Василь Сухомлинський. В наш непростий час потрясінь та стресів працівники освіти, як ніколи, потребують сучасних, перевірених і дієвих методів стабілізації та гармонізації емоційного стану як дорослого, так і дитини.

Цим питанням і був присвячений семінар-практикум для вихователів та практичних психологів міста, який нещодавно відбувся на базі закладу дошкільної освіти №7 «Сонечко» і був підготовлений директором закладу Любов’ю Дзісяк та практичним психологом Парандій Галиною.

Учасниками семінару були: Бурбело Сергій, начальник відділу освіти, Жовновата Наталія, завідувач методичного кабінету, Натальченко Наталія,  директор ЗДО №8, практичні психологи як шкіл, так і дошкільних закладів, вихователі.

Про особливості роботи з емоційним станом педагога в складних соціальних умовах розповіла Галина Володимирівна, яка зробила опору на теоретичне підґрунтя у роботі з емоціями, відобразила найновіші  техніки роботи з емоційною сферою людини сучасної психологічної практики.

Присутні мали змогу взяти участь у запропонованих практичних вправах, в яких показані техніки профілактики емоційного вигорання та самовідновлення.

Учасники семінару відчули на собі їх ефективність та швидку дію, тим самим гармонізуючи власний емоційний стан. Особливо позитивний відгук присутніх викликало виготовлення мандали із кольорових ниток.

Практичні вправи надихали та мотивували до професійного і особистісного розвитку присутніх.

Психологом було розроблено та роздано учасникам семінару пам’ятки про використання у роботі практичних вправ з дітьми для зняття емоційного напруження та надані рекомендації.

Інформація відділу освіти