На виконання вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630, Ватутінське комунальне виробниче підприємство «Водоканал» повідомляє громаду міста Ватутіне, що проект інвестиційної програми Ватутінського комунального виробничого підприємства «Водоканал» на 2021 рік, 17 липня 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті Ватутінської міської ради Черкаської області у мережі Інтернет, в розділі оголошення.

Пропозиції до проекту інвестиційної програми Ватутінського комунального виробничого підприємства «Водоканал» на 2021 рік приймаються протягом 14 календарних днів з дня розміщення проекту інвестиційної програми на офіційному веб-сайті Ватутінської міської ради Черкаської області у мережі Інтернет, в розділі оголошення за адресою: 20250, Черкаська обл., м. Ватутіне, вул. Європейська, 1, тел. 6-20-89 та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА ВАТУТІНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА "ВОДОКАНАЛ"

Директор Ватутінського  КВП «Водоканал» Василь ПАЛАМАРЧУК