Управління Державної  казначейської служби України  у м.Ватутіному Черкаської області  звертає увагу, що з 01.01.2020 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 ‘‘Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі’’, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.01.2014 за № 161/24938.

У зв’язку з зазначеним та з метою переходу на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів вступають в дію з 03.01.2020.

Рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відкриті відповідно до вимог наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 № 336 ‘‘Про затвердження Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету’’ (зі змінами) у розрізі територій районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, міст районного значення, сіл, селищ чи їх об’єднань.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):  Рубрика "Реквізити доходних рахунків"