1. Планована діяльність

Видобування питних підземних вод з подальшим геологічним вивченням (корисні копалини  загальнодержавного значення , згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.1994р. №827)  з водозабору «Північний» свердловини №13,24 (резервна), 24а,24б який розташований у Звенигородському районі Черкаської області з метою забезпечення господарсько-питних і виробничих потреб у водопостачанні населення, установ та підприємств м.Ватутіне. Згідно протоколу від 18.09.2017р. № 4086 засідання колегії Державної комісії України по запасах корисних копалин при державній службі геології та надр України ділянці присвоєна назва «Північноюрківське родовище питних підземних вод» та була проведена попередня геолого-економічна оцінка експлуатаційних запасів питних підземних вод, яка становить 740м3/добу. Родовище визнане підготовленим для подальшого геологічного вивчення та експлуатації Ватутінським КВП «Водоканал». Північноюрківське родовище, де розташований водозабір «Північний» складається з чотирьох артезіанських свердловин № 13, 24(резервна), 24а, 24б. Експлуатація буде здійснюватись в межах попередньо підрахованих запасів питних підземних вод  Державною комісією України по запасах корисних копалин . Свердловини облаштовані насосами типу ЕЦВ6-110, які занурені на глибину від 37 до 41 метрів.

1. Суб’єкт господарювання

Ватутінське комунальне виробниче підприємство «Водоканал» код ЄДРПОУ 24359125

20250, Черкаська обл. м.Ватутіне вул.Європейська,1 тел. (04740) 6-20-89, електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.__

1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА: 18000, м.Черкаси, вул.Вернигори,17 тел.:  (0472) 63-36-55 начальник управління Звягінцева Олена Миколаївна

Контактна особа тел.(04740) 63-09-78  начальник відділу оцінки впливу на довкілля та економіки природокористування Лапшина Марина Фанусівна  E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Спеціальний дозвіл на користування надрами (видобування корисних копалин – питні підземні води) на Північноюрківському родовищі, де розташований водозабір «Північний», що видається Державною службою геології та надр України

1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання  відбудуться 17 грудня 2019 року у приміщенні актового залу Ватутінського КВП  «Водоканал»

вул. Європейська ,1      о 15-00

1. 6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА: 18000, м.Черкаси,  вул.Вернигори,17 тел.:   (0472) 63-36-55

Контактна особа тел.(04740) 63-09-78  начальник відділу оцінки впливу на довкілля  та економіки природокористування Лапшина Марина Фанусівна  E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА    18000, м.Черкаси,   вул.Вернигори,17 тел.:   (0472) 63-36-55

Контактна особа тел.(04740) 63-09-78  начальник відділу оцінки впливу на довкілля  та економіки природокористування Лапшина Марина Фанусівна    E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 142 аркушах.

1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ватутінське комунальне виробниче підприємство «Водоканал Ватутінської міської ради

20250 Черкаська обл. м.Ватутіне вул.Європейська,1, тел. (04740) 6-20-89

Понеділок – п’ятниця з 9-00 до 16-00