Відповідно до вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Черкаській області № 03-1455/19  від 26.09.2019, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території міста Ватутіне, Ватутінська міська рада формує список присяжних для Ватутінського міського суду  Черкаської області.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню до  списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися до 13 листопада 2019 року до виконавчого комітету Ватутінської міської ради за адресою: 20251 м. Ватутіне, просп. Дружби, 8 (загальний відділ),  тел. 6-12-20 та подати такі документи:

1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Ватутінського міського суду  Черкаської області (див. зразок).

2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

3. Довідку з місця роботи або копію трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

Секретар міської ради  С.В. Бабюк

Зразок заяви