В зв’язку з надходженням листа від Черкаської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України  в якому вказується, що збори трудового колективу КНП «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради», на яких обирались представники трудового колективу  до складу постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста Ватутіне (протокол від 09.08.2019 №2), відбулись із порушенням процедури тому рішення, яке на ньому було ухвалене є неправомірним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки прийнято з порушеннями чинного законодавства України.

Просимо вибачення за незручності