gerbuk.JPG
  1. Інформація про об’єкт приватизації

Назва об’єкта: Нежиле приміщення, нежитлове приміщення загальною площею  39,7  м2

Місцезнаходження об’єкта: 20251, Черкаська область, м. Ватутіне, вул. Ювілейна, 12в

Відомості про об’єкт: частина нежитлових приміщень, що є частиною першого поверху п’ятиповерхової житлової будівлі літ. «А» площею 39,7 м², а саме: приміщення 1 (рампа) – 6,4 м², приміщення 6 (майстерня) – 31,0 м², приміщення 7 (тамбур) – 2,3 м². Висота приміщень 3,5 м, будівельний об’єм 138,95 м³. За технічними показниками 41/100 частини нежитлових приміщень є відокремлена, має окремий вихід і може бути виділена в натурі. Рік побудови 1986. Загальний стан об’єкта, як і будівлі в цілому, задовільний. Фізичний знос 40%. Об’єкт розташований в центральній частині міста. Комунікації: електроосвітлення в наявності; водопостачання, каналізація, газопостачання - відсутні. Розмір земельної ділянки пропорційний площі (частині площі) будівлі під об’єктом, з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території. Обмеження та обтяження відсутні.

Право власності на нежитлові приміщення зареєстровано за Ватутінською міською радою, на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 13.09.2006 серії ЯЯЯ№ 436841. Реєстраційний номер об’єкта:16039978

Балансоутримувач: Відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного. Код ЄДРПОУ

22793478. Адреса балансоутримувача: 20251, Черкаська область, м. Ватутіне, проспект Дружби,8 каб.22, тел. (04740) 6-33-22.

  1. Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Аукціон в електронній формі буде проведено 17 вересня  2019 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами).

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні/закритих цінових пропозицій.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

                Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19.30 до 20.30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16.15 до 16.45 дня проведення електронного аукціону.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому, через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

У разі якщо об’єкт, який пропонувався для продажу на аукціоні, не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

У разі якщо об’єкт приватизації не продано на повторному аукціоні із зниженням стартової ціни на 50 відсотків, проводиться аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій зі зниженням стартової ціни на 50 відсотків.

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Стартова ціна об’єкта приватизації для:

аукціону з умовами –  101 369,00 грн.;

аукціону із зниженням стартової ціни – 50 684,50 грн.;

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого

подання цінових пропозицій – 50 684,50 грн.

Розмір гарантійного внеску для:

аукціону з умовами – 10 136,90 грн.;

аукціону із зниженням стартової ціни – 5068,45 грн.;

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого

подання цінових пропозицій – 5068,45 грн.

Розмір реєстраційного внеску (плата за реєстрацію заяви на участь в аукціоні): 834,60 грн., що становить 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року.

Умови продажу об’єкта приватизації:

  1. Питання подальшого використання об’єкта приватизації покупець вирішує самостійно.

2. Покупець зобов’язаний сплатити: вартість витрат на підготовку об’єкту приватизації до аукціону та організації аукціону на рахунок органу приватизації зазначений в договорі купівлі-продажу; нотаріальні послуги  по оформленню та державній реєстрації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації.

  1. Додаткова інформація
  2. Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

          в національній валюті:

          Одержувач: Відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного.

          Рахунок № 37320012045063 (для перерахування реєстраційного внеску)

          Рахунок № 37320012045063 (для перерахування гарантійного внеску)

          Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Черкаській області

          МФО 820172

          Код ЄДРПОУ 22793478

 

2. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, розміщено за посиланням:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

3. Оглянути об’єкт можна в робочі дні за місцем його розташування, за інформацією звертатись до організатора аукціону.

Найменування організатора аукціону:  Відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного. Адреса: 20251, Черкаська область, м. Ватутіне, проспект Дружби, 8, каб.22., телефон для довідок: (04740) 6-33-22. Час роботи з 8.00 до 17.15 (крім вихідних), у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Контактна особа: Довгаль Оксана Анатоліївна. Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4. Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

  1. Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Умови продажу об’єкта приватизації затверджені наказом відділу управлінням комунальною власністю міста Ватутіного від 22.08.2019 № 13/01-04 «Про затвердження протоколу аукціонної комісії та умов аукціону з продажу об'єкта комунальної власності».

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі UA-AR-P-2019-08-20-000007-3.

Період між аукціоном: аукціон із зниженням стартової ціни –  30 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта;

аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 30 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта.

Крок аукціону для:

аукціону з умовами – 1013,69 грн.;

аукціону із зниженням стартової ціни – 506,85 грн.;

аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 506,85 грн. Загальна кількість кроків, на які знижується ціна лота становить 5 кроків.             

               Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Щоб взяти участь як покупець, реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи  Прозорро.Продажі майданчиків. Операторів електронних майданчиків можна знайти за посиланням https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2