Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 відділ культури і туризму Ватутінської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади диригента народного аматорського оркестру народних інструментів Ватутінського міського Палацу культури за контрактною формою роботи.

Кваліфікаційні вимоги для диригента  оркестру народних інструментів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр).

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: вміння написати оркестровку, обробку, аранжування, акомпанемент для оркестру народних інструментів. Володіння оркестровими інструментами, вміння проілюструвати на народних інструментах оркестрову партію

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення:

-    заява про участь у конкурсі у довільній формі;

-    копія документа, що посвідчує особу;

-    копія трудової книжки (за наявності);

-    копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Адреса, за якою подаються документи: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, відділ культури і туризму Ватутінської міської ради, каб. № 31

Прийом документів проводиться з 22серпня 2019 року  по 12вересня 2019 року.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами на участь в конкурсі: 17 вересня 2019 року об 10:00 за адресою: м.Ватутіне, площа Соборності, 1, кабінет № 29

- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу о 11:00