Ватутінська міська рада Черкаської області оголошує про початок формування постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста Ватутіне (далі –Комісія).

До складу Комісії входять у рівній кількості:

- три представники від Ватутінської міської ради, як органу управління майном;

- три  представники трудового колективу відповідного закладу охорони здоровя міста Ватутіне, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- три представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу Комісії входять на постійній основі представники органу управління та представники громадськості, а представники трудового колективу залучаються до складу Комісії для кожного закладу окремо.

3. Пропозиції щодо кандидатур до складу Комісії подаються до Ватутінської міської ради (адреса: просп. Дружби, 8, м. Ватутіне, Черкаська область, 20251), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на офіційному веб-сайті Ватутінської міської ради, тобто до 14.08.2019 року включно.

Просимо громадськість та трудовий колектив комунального некомерційного  підприємства «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради» подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.