ІНФОРМАЦІЯ

відділу управлінням комунальною власністю міста Ватутіного  про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності, що підлягає приватизації (продажу на аукціоні) в 2019 році

Назва об’єкта

оцінки

Площа,

м2

Адреса об’єкта оцінки

Балансоутримувач

Дата оцінки

Нежиле приміщення,

нежитлове приміщення

39,7

Черкаська область, м. Ватутіне,

вул. Ювілейна, 12в.

Відділ управлінням комунальною власністю міста (код ЄДРПОУ 22793478)

31.07.2019

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою його приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти – приміщення, частини будівель(інші види функціонального використання).

Розмір земельної ділянки пропорційний площі (частині площі) будівлі під об’єктом з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території.

Замовник послуг та платник робіт з оцінки: відділ управлінням комунальною власністю міста Ватутіного

Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю _____ «НІ»

Рекомендована максимальна ціна надання послуг з оцінки майна – 2500,00 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47) (далі – Положення).

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, якими передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення.

Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ , ІІІ , та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 – 5 до Положення формами.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті шляхом поштового Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті  і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Документи приймаються до 17.15 год. 30 липня 2019 року включно за адресою: Черкаська область, м. Ватутіне, вул. Дружби, 8, кім. 22.

Конкурс відбудеться в приміщенні Ватутінської міської ради  01 серпня 2019 року о 11–й  годині за адресою: м. Ватутіне, вул. Дружби, 8.